MARKI WŁASNE – PRIVATE LABELS

Współpracujemy z sieciami handlowymi i dyskontami w Polsce, na rynku europejskim i wschodnim. Realizujemy zamówienia od A do Z w zakresie zapewnienia odpowiedniego surowca, produkcji, realizacji opakowań o wybranym wzorze, konfekcji, dystrybucji i transportu do klienta. Dzięki szerokim i sprawdzonym kontaktom w zakresie pozyskiwania surowców/towarów i produkcji opakowań (papierowe, foliowe, inne) realizujemy zamówienia dla najbardziej wymagających klientów. Proponujemy indywidualne rozwiązania i mogą Państwo razem z nami stworzyć produkcję własnej marki.

ŻWIRKI BENTONITOWE

Żwirki bentonitowe produkowane są z najwyższej jakości bentonitu o wysokiej zawartości montmorylonitu. Zawartość tego minerału w bentonicie zapewnia doskonałe własności zbrylające, pochłanianie wilgoci i zapachów.

Posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich bardzo wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez nowoczesne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa Surowców Mineralnych w Jaśle.

Żwirki dostępne w różnych klasach ze względu na jakość i frakcję: premium, compact, standard, ekonomiczna oraz w wersjach bez zapachu i wersjach zapachowych.

ŻWIRKI DREWNIANE

Żwirki drewniane to w 100% naturalna ściółka drzewna dla kotów oraz innych małych zwierząt domowych. Bardzo dobrze wchłaniają wilgoć i są lekkie. Posiadają estetyczny wygląd i ładną, jasną barwę. Przyjazne dla alergików i nie zawierają żadnych dodatków chemicznych. Dostępne w wersji uniwersalnej i zbrylającej.

ŻWIRKI SILIKONOWE

Żwirki silikonowe posiadają bardzo dobre własności higroskopijne i są wyjątkowo lekkie. Mogą być wyrzucane do toalety, nie zbrylają się. Wymagają wymiany w całości przy widocznych objawach zużycia, są bardzo wydajne.

INNE

Na życzenie klienta realizujemy żwirki niestandardowe i inne produkty zoologiczne. Szerokie kontakty oraz dostęp do geologicznych złóż i surowców umożliwiają spełnić najbardziej wyszukane zapotrzebowanie.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
e-mail: pets@celpap.pl
Tel. +48 12 2882708
Tel. kom:  505 926 625

 

Formularz
kontaktowy

[contact-form-7 id=”194″ title=”Formularz Kontaktowy”]

 

Celpap Sp. z o.o.

Ul. Czarnochowska 21

32-020 Wieliczka

Tel. +48 12 2882708

E-mail: celpap@celpap.pl

NIP: 9451840480

REGON: 351549501

KRS: 000075463